Başkan Aktaş: “Yapacak çok işimiz var”

BURSA (İGFA) – Bursa’ya dair yeni periyot projelerini açıklayarak daha yaşanabilir bir kent için hareket eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ramazan ayının ikinci akşamında Bursa Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği BUSİAD’ın klâsik olarak düzenlediği iftar programına katıldı. Teravih namazını Demirtaş Merkez Cami’nde kılan Lider Alinur Aktaş, namaz çıkışı Demirtaş mahallesi sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı. Bursa Milletvekili Mustafa Varank ve Refik Özen, AK Parti Vilayet Lideri Davut Gürkan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın da yer aldığı buluşmada, Lider Aktaş cami bahçesinde toplanan vatandaşlarla hasbihal ederek taleplerini not aldı.

‘’DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR’’
Gerçekleşen buluşmada Demirtaş mahallesine kazandırılan yapıtları anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Kültür merkezimiz burada, Kırantepe Mesire Alanı 15 yıldır el atılmıyordu tamamlandı Allah’a şükürler olsun. Otoban irtibatı olsun diyorduk Organize Sanayi Bölgesi’nden tamamlandı. Allah’ın müsaadesiyle ve Sakarya mahallesinde de dere ıslahını bitirdik” dedi.

Tüm alt yapıların ve tüm içme suyu çizgilerinin yenilendiğini de belirten Lider Aktaş, “Demirtaş Mesire Alanı 25 yıldır atıl vaziyetteydi onu da tamamladık, bitirdik. Mevcut stadyumumuz da 16 sene sonra Demirtaşlı gençlerimiz rahat sporlarını yapabilsinler diye başlattığımız çalışmaları tamamlamak üzereyiz. Çabucak yanı başında spor tesislerini tamamladık. 12 yıl sonra halı alanımızı da kazandırmış olduk. Daha da yapacak çok işimiz var” diye tabir etti.

Tüm vatandaşlara Ramazan ayının mübarek olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yağışlı havaya karşın yapılan coşkulu karşılama için teşekkürlerini sundu. Demirtaş mahallesi sakinleri ile gerçekleştirilen buluşmanın akabinde meclis üyesi Ali Tülek’in seçim ofisi açılışına katılan Lider Aktaş, beraberindeki isimler ve davetlilerle hasbihalde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir