Olay adam Dele Alli idmana döndü! Şenol Güneş, görüntü alan basın mensuplarına manşeti verdi

Beşiktaş‘nı yıldız futbolcusu Dele Alli’nin dünkü idmana katılmamasıyla ilgili Şenol Güneş gündem olan açıklamalara imza atmıştı. Güneş’in, “Kendisine ulaşamıyoruz. Yağmur yağıyor, ondan gelemedi galiba. İnşallah kaza yapmamıştır” açıklamasının akabinde Dele Alli, “Doktorumla görüşeceğimden kulübümün haberi var. Yarın antrenmandayım” paylaşımı yapmıştı.

BASIN MENSUPLARINA TAKILDI

Yaşananların akabinde gruba katılan Dele Alli, basın mensuplarının odak noktası oldu. Güneş, yıldız futbolcuyu görüntüleyen basın mensuplarına takıldı.

“ESPRİ YAPTIM, TUZAĞA DÜŞTÜNÜZ”

Dele Alli için kullandığı kelamların espri olduğunu tabir eden Güneş, “Espri yaptım hepiniz tuzağa düştünüz gördünüz mü? Ne kadar ciddiye aldı. Türkiye’nin zelzelesi, taban, bina dedik. Siz Dele Alli’yi merak ettiniz. Geç geldi, ceza aldı. Geç geldiği için ceza aldı. Özel bir durumu vardı. Hiçbir sıkıntımız yok, taraftarımız üzülmesin. Kismeyi kaybetmedik. Asıl kıymetli hususlar diğerdi. Türkiye’ye gündem getirmek için değişik mevzuları atmak lazım. Değişiklik oldu. Sizin için kıymetli mevzular bizim için önemsiz” formunda konuştu.

“KALBİMİZİ AÇTIK”

Basın mensubunun, “Hocam idmanları açıyorsunuz ne güzel” biçimindeki yorumuna Güneş, “Abi kalbimizi gönlümüzü açtık size idman açılmaz mı? Biz herkese açığız. Birlikte olmak, gülmek, huzurlu olmak istiyoruz. Ancak olmuyor. Üzüldüğümüz çok şey var, zelzelenin tesiri var. Daha da olacak. İnşallah acılarını azaltırız. Bizim de yakınlarımız var. Allah ölenlere rahmet eylesin” kelamlarıyla yanıt verdi.

“MAXIM’E SORDUNUZ MU?”

Şenol Güneş, yeni transfer Maxim’le yapılan röportajı merak edip basın mensuplarına şu soruyu sordu: Var mı bir şikayetin, oynuyor musun diye sordunuz mu? Bazen az mühlet daha yararlıdır. Müddetler kıymetli değil. Takıma girmeyen de var girip oynayan da var. Yeterli soğuklar hepinize, hava soğuk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir